ChwalBike-02

Nazywam się Marcin Chwalba i razem z moją dziewczyną Natalią prowadzimy Chatę MTB. Nazwa nie jest przypadkowo, bo to właśnie jazda na rowerze ściągnęła mnie w Tatry, ale od początku: Rower jest moją największą pasją i towarzyszy mi od 3 roku życia. 

Pewnego dnia postanowiłem, że wejdę do branży na poważnie i tak oto największa zajawka stała się moją pracą. Od tego dnia mija 12 lat. W tym czasie zdobywałem doświadczenie pracując w największym polskim magazynie rowerowy bikeBoard, pracowałem w sklepach rowerowych, a z jednym z nich do dziś ciągle współpracuję –  Tomar Sport Kraków. Przez kilka lat startowałem w zawodach Enduro i mimo tego, że próbowałem innych odmian kolarstwa to ta jest moja ulubiona. 

W 2015 r. razem ze swoim wspólnikiem założyłem Singletrack Trips, gdzie przez 6 lat organizowaliśmy szkolenia z techniki jazdy oraz wyjazdy za granice m.in. do Włoch czy Austrii, a ponad 100 zorganizowanych wyjazdów dało mi spore doświadczenie. Rower jest nieodłączonym elementem mojego życia, dlatego będąc na Podhalu nadal robię swoje razem z lokalną rowerową społecznością, która działa jako Stowarzyszenie Rowerowe Podhale. Organizujemy Podhalański Zlot Enduro, Cyklowarsztaty i inne rowerowe eventy. Jeśli masz ochotę wpadaj do Chaty MTB, a ja oprowadzę Cię po lokalnych ścieżkach lub zorganizuję dla Ciebie i Twojej grupy specjalne szkolenie z techniki jazdy. Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami zapraszam na mój fb oraz instagram lub śmiało pisz lub dzwon. 

Pozdrawiam,

Chwalba!  

Współpraca

Masz więcej pytań?

Call Now Button